Działalność TKW opiera się na wolontariacie. Nie posiadamy pracowników etatowych, a wszystkie środki finansowe przeznaczamy na cele statutowe. Jeśli uważasz nasze inicjatywy za potrzebne i masz ochotę wesprzeć Muzeum Parowozownia Jarocin, zachęcamy Cię do zostania mecenasem muzeum oraz włączenia się w dzieło ratowania i ochrony dziedzictwa kolejowego!

Rewitalizacja zdegradowanej infrastruktury parowozowni, bieżące utrzymanie terenu i obiektów, renowacja zgromadzonych w muzeum zabytków, zakup materiałów do renowacji lub remontów, zakup i transport eksponatów, tworzenie i aranżacja ekspozycji. Z tak szerokim wachlarzem tematów zmaga się TKW. Jeśli jesteś w stanie pomóc nam w którymś z nich, będziemy Tobie wraz z następnymi pokoleniami pasjonatów kolejnictwa ogromnie wdzięczni.

Naszą działalność można wesprzeć na kilka sposobów:

– darowizna materialna,

– wykonanie usługi,

– darowizna finansowa – BNP Paribas Bank Polska S.A. nr konta: 19 1600 1462 1857 6445 7000 0001; Towarzystwo Kolei Wielkopolskiej z siedzibą w Jarocinie, ul. Harcerska 4, 63-200 Jarocin.

– 1,5% podatku na Organizacje Pożytku Publicznego – nr KRS: 0000280107,

Obdaruj TKW i zmniejsz podatek. Fiskus pozwala na odliczenie od dochodu darowizn na szlachetne cele. Osoby fizyczne mogą odliczyć darowizny do 6 procent wykazywanego przez nich w zeznaniu dochodu, natomiast osoby prawne do 10 procent.

Previous post

Statut

Next post

Pudło wagonu towarowego serii Kdxz